Nasza oferta

firany / karnisze
rolety / żaluzje
dodatki
serwis

 

 

W naszym sklepie znajdą państwo szeroką gamę firan i zasłon znanych producentów krajowych i zagranicznych w przeróżnych wzorach, gatunkach i rozmiarach. Na życzenie klienta robimy wymiary okien a także montujemy karnisze i zawieszamy dekorację w domu klienta. Poza tym zmieniamy, naprawiamy, pierzemy i upinamy powierzone nam firany. Gamę naszych usług dopełniają różnego rodzaju poduszki i narzuty.

Oferujemy także szeroki asortyment karniszy rurowych różnych kolorów i długości oraz 1- i 2-biegowe szyny sufitowe PCV z osłoną lub bez.

do góry

  

Na słoneczne dni polecamy rolety (także do okien dachowych), żaluzje (pionowe, poziome), plisy i markizy najbardzej renomowanych firm.

Naszych dostawców wybraliśmy tak, aby sprostać nawet największym wymaganiom. Najlepsza jakość tkanin i mechanizmów gwarantuje państwu długowieczność rolety, która jest produkowana dokładnie na wymiar każdego okna. A ponad 400 wzorów tkanin zaspokoją nawet najbardziej wymagający gust.

do góry

Naszą ofertę kompletuje szeroka paleta rożnorodnych dodatków i akcesorii, poprzez które każda z naszych aranżacji staje się absolutnie unikatowa i w subtelny sposób uzupełnia stylistykę wnętrza.

do góry

Oprócz naszej działalności detalicznej i hurtowej nasi klienci najbardziej chwalą sobie dobry serwis i fachowe doradztwo, króre w pierwszej linii bazuje na dużym doświadczeniu zebranym w ciągu minionych 18 lat.

do góry

 

 
Start | O firmie | Nasza oferta | Rolety Pionowe | Dachowe | Dojazd | Kontakt

Copyright © 1991-2009 PPHU PRIMEX - Jarosław Kraszka / wszystkie prawa zastrzeżone